Kermis - ouderenmatinee - Paternoster Markt - 25 augustus 2015
Kermis - ouderenmatinee - Paternoster Markt - 25 augustus 2015
Het terras van café Paternoster is tijdens drie kermismiddagen altijd een plaats voor de gastvrije ontvangst van Cello-cliënten (woensdag) en van ouderen (dinsdag en donderdag). Op 25 augustus traden de Kermiszangers Dirk Ockhuijsen, Bert Henkelman en Wilma van Dartel op met evergreens en bekende Nederlandse en Bossche liedjes.
Een verrassing was het optreden van Laurent den Bebber als Koperen Ko, hij had daarvoor het Nikkelen Nelis-pak van Mari Blatter geleend die hem als een echt soigneur hielp aankleden in het warme kostuum. Veel oh's en ah's van herkenning bij het publiek dat samen met de begeleiding regelmatig een dansje waagde.
Van de gebakkraam kregen de gasten een oliebol en van Nicole van de Paternoster bij het weggaan een kaneelstok. Een groot aantal vrijwilligers maakt deze middagen met nostalgische kermispret mogelijk.
zie ook de kermis van 2015 en van 2012 en van 2013 .
bekijk ook de foto's van Pretty in pink 2015
©2012 Gerard Monté