Bosch 500 - Fanfari Bombari - Bart van Dongen - Wiske Sterringa - Tet van der Donk e.a. - 18 september 2016 e.v.
Bosch 500 - Fanfari Bombari - Bart van Dongen - Wiske Sterringa - Tet van der Donk e.a.- 18 september 2016 e.v.
18/9 - foto's van de repetitie in de Biezenmortel, landgoed Assissië
22/9 - foto's van de generale repetitie in de avond. Twee koren met harmonie (uit Haaren) willen elk naar de slotmanifestatie van Bosch500 in december van dit jaar. Ze presenteren zich op de wedstrijd met hun concurrerende liedjes. Dat geeft problemen omdat er ook een liefdesvonk overgesprongen is. Dat lijkt hommeles te worden. Maar Gerard van Maasakkers speelt dan een belangrijke rol net als een aantal van zijn liedjes. Een van de hoofdrolspelers heet dan ook Marieke. En of het dan goed afloopt en wie er wint om naar Den Bosch te mogen gaan? In dit muzikaal spektakel van ongeveer een uur wordt het duidelijk.
info en kaartjes FanfariBombari. Bij de avondvoorstellingen is een warme jas misschien wel aan te bevelen.
©2016 Gerard Monté
Compositie: Bart van Dongen, tekst: Wiske Sterringa, regie: Tet van der Donk, vormgeving: Simon Haen, geluid: Eric van de Lest, productie: Roel Rutten.
Spel: Gerard van Maasakkers en Nick van Kuipers, Dian Krijnen, Mattanja Lennings en Natasja
van Tilburg.
Muziek: 28 lokale muziekverenigingen, Gerard van Maasakkers en gitarist Stephan Jankowski.
Fanfari Bombari vindt plaats op vier Brabantse buitenlocaties: Landpark Assisië in Biezenmortel – Gemeente Haaren, De Ruwenberg in Sint-Michielsgestel, De Burght in Heusden en Fort Isabella in Vught. Door de verschillende locaties en de wisselende deelnemende muzikanten en koren is het verhaal ook steeds anders.
Op zondag 11 december is op het Wilhelminaplein de slotmanifestatie van Bosch500 bij het Bosch-beest. FanfariBombari verzorgt dan de muziek met alle 1000 muzikanten.