Jan Cunen-museum Oss - We are food - Hans van Bentem The Attic - 28 juli 2018
Jan Cunen-museum Oss - We are food - Hans van Bentem The Attic - 28 juli 2018
expositie We are food - over kunst van voedsel, je bent wat je eet - t/m 16 sept.
Een interessante en leuke tentoonstelling in een mooie stadsvilla, in de buurt van het station in Oss.
Een aandachtstrekker is het enorme spiegelei met bacon dat over een paar verdiepingen naar beneden hangt, een werk van Daan de Boer.
Verder o.a. twee opvallende werken van Marc Mulders met geslachte dieren, erotische fotografie van Stephanie Sarley, een gouden variant van het varken van Guido Geelen (zie de tuin van het Noordbrabants Museum) en een schilderij uit ongeveer 1640 van (de omgeving van) Isaac van Ostade.
(zie ook de expositie Food is fictie in het Design-museum Den Bosch)
The Attic - werk van Hans van Bentem - sculpturen van glas, keramiek, hout - t/m 16 sept.
Een vrolijke tentoonstelling op de bovenverdieping (attic) met kleurrijke beelden. In het boek bij de tentoonstelling staat veel werk afgebeeld dat in de openbare ruimte staat. Van Bentem heeft ook een aantal bijzondere kroonluchters gemaakt.
info Museum Jan Cunnen Oss
(c) Gerard Monté 2018