Bibliotheek ´s-Hertogenbosch - bieb en RUW - groot gasthuis in februari 2016 - 1 februari 2016 e.v.
Bibliotheek ´s-Hertogenbosch - bieb en RUW - groot gasthuis in februari 2016 - 1 februari 2016 e.v.
- Russische avond op het biebplein: Van Amstel tot Wolga, met poëzie, zang en piano.
- kapel Groot Gasthuis op het voormalig Gzg-terrein: Discutabele films. Onder leiding van Marc Cuppens werd gekeken naar en gediscussieerd over de film C'est arrivé près de chez vous, uit 1992. De reacties op de film waren heel verschillend: van veroordelend van het geweld tot onbegrip tot nietszeggende film. inderdaad een discutabele film.
- kapel Groot Gasthuis op het voormalig Gzg-terrein: ruwdenbosch over onderwijsvernieuwingen met Claire Boonstra van Operation Education: Wat is het doel van onderwijs?
- kapel Groot Gasthuis: de Tegenlicht-avond van 25 februari ging over Tinder, over sex en relaties in het cybertijdperk, met als gasten de socioloog Jitse Schuurmans en de filosoof Hans Schnitzler. -zie ook de vorige avond van januari met de patiënt in de hoofdrol.
info bieb - grootgasthuis - ruwdenbosch
©2016 Gerard Monté
=Op 28 februari volgt bij Ruw in de kapel Groot Gasthuis het Kenniscafé Bio-industrie! met prof dr Jaap Wagenaar, hoogleraar klinische infectiologie UU, en Hetty van Beers, directie Diergeneesmiddelenautoriteit.
=nieuw! van de bieb ruwdenbosch, op 16 maart is de officiële start van ruwdenbosch met de transitie-lezing van prof dr Tine de Moor (UU). Over Instituties voor collectieve actie in historisch perspectief, ook in de kapel Groot Gasthuis.
=de volgende Tegenlicht-avond is op donderdag 24 maart over De Man in Europa, met Lucas de Man.
=de volgende discutabele film op 7 maart The Islamic State (film + discussie), in principe steeds de eerste maandag van de maand, zie ook januari .