Matzer - De zeven zonden - Honger - voorstellingen in het Zwanenbroedershuis - 3 maart 2016
Matzer - De zeven zonden - Honger - voorstellingen in het Zwanenbroedershuis - 3 maart 2016
foto's van de voorpremière [nog in de repetitieruimte] van Honger, een van de zeven voorstellingen die Matzer geeft in het Zwanenbroedershuis aan de Hinthamerstraat in maart ter gelegenheid van het Jeroen Bosch-jaar. Steeds tweemaal gebracht rond het middaguur voor een klein gezelschap van maximaal 35 personen met de mogelijkheid van een lunch.
Dit seizoen gaat het bij Matzer in de Ontbijtclub over de Zeven deugden (Wijsheid, Rechtschapenheid, Zelfbeheersing, Moed, Geloof, Naastenliefde, Hoop) als tegenhanger van de Zeven hoofdzonden van Bosch.
Die zeven zonden komen wèl aan bod in de korte voorstellingen in het Zwanenbroedershuis: Pillow talk, Lui, De rode schoentjes, Augsustus, 111, en Sweet Revenge (eerder gespeeld door Peter de Graef in Sociëteit De zwarte arend).
Honger, mooi gespeeld door Aafke Buringh op tekst van Peter de Graef in een regie van Jur van der Lecq (foto), is een voorstelling over eten, appels, koken, haat en relativeringsvermogen en ... honger.
info Matzer
©2016 Gerard Monté