Heusden - Zeventiende-eeuwse handelsmarkt - 18 en 19 juni 2016
Heusden - Zeventiende-eeuwse handelsmarkt - 18 en 19 juni 2016
Op zaterdag 18 en zondag 19 juni was er 's middags een 17e-eeuwse handelsmarkt (Heusden-vesting in de Middeleeuwen) met oude ambachten, palingrokerij, zalmschouw, kanonschieten, kinderspelen, een huisuitzetting wegens niet-betaalde huur, roversbendes, de schout en zijn rakkers, muziek, voorstellingen, etc, etc. In de folder stond vermeld dat het een zeventiende-eeuwse middeleeuwse markt zou zijn maar dat zijn 2 verschillende tijdperken.
Maar nu de vrede met Heusden eindelijk getekend is na 500 jaar (foto's) kon je met een gerust hart naar Heusden afreizen.
De foto's zijn van 19 juni.
info: VredevanHeusden of Heusden1516
De tentoonstelling over de Vrede van Heusden is in het stadhuis te zien t/m 11 september, ook in het Gouverneurshuis (gratis entree). In het stadhuis is ook een belevingsroute te krijgen. info www.heusden.nl
©2016 Gerard Monté


















































































